Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Tarihçemiz

 

2010 yılında Ankara’da ithalat ve ihracat üzerine kurulan şirketimiz, 2013 yılına kadar çeşitli ülkelere ürettiği tekstil ürünleri ihraç etmiş ve yurtiçindeki büyük çaplı firmalara özel koleksiyon ve ürün tasarımları ve aynı zamanda çeşitli firmalara danışmanlık yapmıştır.

Kalite hedeflerimiz çerçevesinde ve teknoloji pazarındaki artan ihtiyaçlar doğrultusunda şirketimiz, elektronik sistemleri ve yazılımlarının Türkiye’de mevcut kamu kurumları, askeri kurumlar üniversiteler ve diğer özel kurumların artan ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2013 yılında kendini yeniden yapılandırmıştır.

Şirketimiz ayrıca 1997 yılında kurmuş olduğu Yahya Doğan Ltd Şti ile de, üst yapı konut inşaatları, hafriyat, dolgu, konut iç dizaynları ile ilgili olarak çeşitli projeler tamamlamıştır.

Bu doğrultuda DHMI, Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Denizcilik Müsteşarlığı ve Savunma Müsteşarlığı gibi kurumların ihtiyaçları doğrultusunda, Meteorolojik Sistemler, Havaalanı Sistemleri, Savunma Sistemleri, Denizcilik Sistemleri, Kara ve Demiryolu Sistemleri ve yazılımlarını üreten firmaların temsilciliğini almıştır.

Misyonumuz

 

Temsil etmiş olduğumuz ve faaliyet göstermekte olduğumuz her alanda, sağlıklı, güvenilir, en son güncel dünya gelişmelerini takip ederek bulunduğumuz coğrafya başta olmak üzere insanlığın hizmetine sunmak temel hedefimizdir.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda önceliklerimiz:
-İnsan Sağlığı
-Saygı ve Özen
-İnsanlığın mutluluk ve Huzuru
-Güncel, gelişmiş yeni teknik ve uygulamaları hayata geçirmek
-Uygulanabilir, ekonomik ve hayatı kolaylaştırıcı projeler ortaya koymaktır.